PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
26.03.2023r

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale, Wysoki Kościół po Mszach o g. 730 i 1100; w Piotrkowiczkach po Mszy św. o g. 930Droga Krzyżowa 1730Piotrkowiczki po Mszy św. o g. 1700. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. Dzieci i młodzież uczestniczą w nabożeństwach pasyjnych. Najbliższą Drogę Krzyżową poprowadzą dzieci I komunijne oraz dzieci I rocznicy Komunii Św.
  2. W sobotę 1 kwietnia w Katedrze Wrocławskiej na Mszy św. o godz. 11.00 Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, będzie dziękował za 40 lat święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy św. przedstawicieli wspólnot, ruchów i kościelnych grup oraz przedstawicieli Rad Parafialnych. Szczególnie zapraszamy wiernych ze wspólnot Margaretkowych oraz apostolatu Dwunastka. Rocznica święceń kapłańskich naszego Metropolity jest dobrą okazją do dziękczynienia za dar kapłaństwa jak również wspólną modlitwą o nowe powołania.
  3. W sobotę odwiedzimy chorych z sakramentalną posługą.
  4. W niedzielę 2 kwietnia przypada 18 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. W tym dniu na 5 przed Mszami św. będziemy odmawiać dziesiątkę różańca, prosząc o wstawienncitwo św. Jana Pawła II.
  5. Dziękujemy mieszkańcom Wiszni Małej za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na projekt.
  6. Wyrażamy także wdzięczność mieszkańcom Machnic za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Dziękujemy rodzinom z Wysokiego Kościoła, Machnic, Mienic, Pierwoszowa, Wiszni Małej, Piotrkowiczek oraz anonimowym darczyńcom za ofiary na projekt dotyczący kościoła parafialnego. Msza św. w intencji ofiarodawców na remont kościoła parafialnego i filialnego w sobotę 15 kwietnia br. o g. 1800. Inwestycje remontowe w parafii powierzam Bogu i waszym modlitwom.
  8. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej – Gościa Niedzielnego.
  9. Dziękujemy za osobom dbającym o czystość i piękno naszych obu świątyń. Bóg zapłać.
  10. Życzymy wszystkim obfitości Bożych łask w nadchodzącym tygodniu za przyczyną Niepokalanego Serca NMP.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Zbawicielu
Księża Salwatorianie