PARAFIA P.W. NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
V Niedziela Wielkanocna
7.05.2023r.

1. Dziś przypada I niedziela miesiąca zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu; po Mszach św. porannych zmiana tajemnic różańcowych. Będziemy modlić się w intencji papieskiej na miesiąc maj, aby ruchy i grupy kościelne każdego dnia na nowo odkrywały swoją misję ewangelizacyjną, oddając swoje charyzmaty na służbę w potrzebach świata.
  2. Dziś po Mszy św. zapraszam rodziców i dzieci na spotkanie formacyjne.
  3. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe do Wysokiego Kościoła w dni powszednie na g. 1730, w niedzielę przed Mszą św. poranną na g. 715 i po Mszy św. o g. 1100. Do Piotrkowiczek w piątki po Mszy św. o g. 1700 i w niedzielę po Mszy św. o g. 930.
  4. Próby dla dzieci rocznicowych w poniedziałek i wtorek g. 1630, spowiedź w piątek od g. 1700. Msza św. rocznicowa 14 maja g. 1100.
  5. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych w czwartek g. 1630.
  6. W następną niedzielę, 14 maja, przypada święto patronalne J.E. Ks. Biskupa Macieja Małygi. Pamiętajmy w modlitwie w intencji biskupa pomocniczego naszej archidiecezji.
  7. W poniedziałek, 8 maja, uroczystość św. Stanisława, bpa i m., głównego patrona Polski.
  8. Dziękujemy rodzinom z Wysokiego Kościoła, Machnic, Mienic, Pierwoszowa, Wiszni Małej, Piotrkowiczek oraz anonimowym darczyńcom za ofiary na projekt dotyczący kościoła parafialnego. Do tej pory uzbieraliśmy 20.600zł. Msza św. w intencji ofiarodawców na remont kościoła parafialnego i filialnego w niedzielę 21 maja w Piotrkowiczkach o g. 1800. Inwestycje remontowe w parafii powierzam Bogu i waszym modlitwom.
  9. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i zakupu prasy religijnej – Gościa Niedzielnego.
  10. Dziękujemy za osobom dbającym o piękno naszych obu świątyń i za prace wykonywane wokół kościoła. Bóg zapłać.
  11. Życzymy wszystkim obfitości Bożych łask w nadchodzącym tygodniu za przyczyną Niepokalanego Serca NMP.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Zbawicielu
Księża Salwatorianie